+38 (067) 557-67-03
+38 (067) 557-67-03
+38 (067) 557-67-03
+38 (067) 557-67-03
Кошик Товарів:     0 На суму:   0
Пошук по сайту, наприклад, ортопедичні капці

Взуття для профілактики плоскостопості

Наш інтернет-магазин представляє нову категорію. Тепер у нас можна купити не тільки ортопедичне взуття, яке призначене для лікування плоскостопості та інших паталогических змін форми стопи, але також і профілактичне взуття, яке допоможе цих самих змін уникнути. Наша новинка – взуття для профілактики плоскостопості.

Перш ніж придбати профілактичне взуття, важливо впевнитися, що ортопедичне лікування не показане, що стопа розбудовується правильно, без анормальних деформацій, і профілактика небажаних патологій – це єдина без перебільшення місія, яку ви покладаєте на нову пару.

Як наше профілактичне взуття захистить від плоскостопості?

Однозначно – своєю максимально правильною формою.

Закритий задник, який по висоті й твердості відрізняється від задників в ортопедичному взутті – у випадку профілактики не обов'язково диктувати форму здоровішій стопі, і перевагою є комфорт для ніг.

Профілактичне дитяче взуття від плоскостопості

Супінатор, що підтримує звід стопи в середній її частині. До речі, не панікуйте, якщо вирішили купити профілактичне взуття маленького розміру, а супінатора в моделі не виявили: для дітей до півтора років він може бути не тільки не передбачений, але й протипоказаний, якщо його розмір занадто великий. Справа в тому, що у малят в середній частині стопи є природній жировий прошарок, який служить власним стаціонарним супінатором. Для таких крох якщо й допустимо супінатор, то він повинен бути невисоким і нещільним, свого роду анатомічною підтримкою у вигляді плавного підйому на внутрішній стороні поздовжнього зводу стопи.

Невеликий каблук (розмір каблука варіюється, враховуючи вік дитини).

Уся конструкція будь-якої моделі для профілактики крім ортопедичних властивостей покликано забезпечити комфорт при носінні, тому після одержання взуття зверніть увагу на зауваження дитини при примірянні (йому повинне бути зручно), на його ходу (вона повинна залишитися такою ж, як і в його звичному взутті).

Натуральні матеріали кожної пари, у тому числі коркова підошва, - ідеальне обрамлення нашого профілактичного взуття

Правила вибору профілактичного взуття

Найважливіше – підбирайте, будь ласка, взуття по розміру. Супінатор, виявившийся не на своєму місці, як, наприклад, це можливо, якщо ви берете взуття із запасом більшим, ніж потрібно, не тільки не принесе користь, але в остаточному підсумку ще й виявиться на шкоду. Втім, це правило автоматично повинне працювати при виборі зовсім будь-якому дитячому взуття, яке зобов'язано бути по розміру: не більш 0,5–1 см запасу залежно від віку дитини. Т.ч. для самих маленьких, учнів ходити, запас не повинен перевищувати 0,5-0,6 см. Для дитинок постарше (наприклад, 32-й, 33-й розмір) – запас не повинен бути більш 1 см.

Що до іншого - Ви вільні у своєму виборі. Приємних покупок!

Ваш коментар
Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Показати
Знайдено 5 
Видалити список?
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно