+38 (067) 557-67-03
+38 (067) 557-67-03
+38 (067) 557-67-03
+38 (067) 557-67-03
Кошик Товарів:     0 На суму:   0
Пошук по сайту, наприклад, ортопедичні капці

Плоскостопість: вчасно виявити, успішно позбутися

"Плоскостопість!" - Мама скрупульозно обмацує стопи сина, який дивиться на неї променистим поглядом цілком щасливої піврічної людини. Насправді, в такому віці, плоскостопість виявляється лише в тому випадку якщо патологія вроджена. Однак цю форму патології виявляють на ранній стадії фахівці під час перших оглядів, та й з усіх випадків плоскої стопи у дітей на неї припадає лише до п'яти відсотків від загальної кількості. До півтори років плоскостопість є фізіологічною і вважається нормою, оскільки ніжки ще не сформувалися, і місце поздовжньо-поперечного зводу заповнює жирова "подушка", яка амортизує ще не зміцнілі кісточки.

До трьох років зведення стопи вже більш сформоване, і саме час бити на сполох, якщо до цього віку дитина не проходить домашні тести на плоскостопість або у дитини є схильність до деформацій стоп, передана у спадок.

Як виявити плоскостопість?

Ставити діагнози - справа фахівців. Однак батькам цілком під силу визначити наявність або відсутність симптомів відхилення що лякає.

 1. Слід. Змочіть ніжки дитини водою або змастіть кремом. А тепер нехай він встане на аркуш паперу. Порівняйте відбиток з еталоном - відбиток здорової стопи буде з величезним "пропуском" в середньому відділі там, де сформований звід піднімає стопу над площиною паперу.
 2. Неправильна постановка стоп при ходьбі - хода клишонога або завалена всередину.
 3. Скарги на біль в стопах під час ходьби або бігу.

Причина та наслідки

Спадкова схильність, черевички, передані у спадок, неякісне дитяче взуття, ходіння виключно по рівній поверхні і завжди тільки у взутті, неувага батьків до профілактичних заходів - ось головні причини плоскостопості у дітей. І як наслідок - запити в Інтернет: "яке взуття носити при плоскостопості?", "Де купити ортопедичне взуття?", "Як вилікувати плоскостопість?".

Сьогодні це дуже поширена патологія, але як будь-яку небажану зміну, його простіше попередити, ніж позбутися від діагнозу, оскільки лікувати плоскостопість та її наслідки доведеться дуже довго.

Яке ортопедичне взуття купити при плоскостопості?

Є лише одна відповідь: правильне. Те, яке запропонує купити ортопед і яке підійде дитині з конкретною формою патології. Щоб через час, після багатьох днів лікувальної гімнастики, масажів і носіння спеціального взуття, і мама з татом, і сама дитина забули про нещодавню плоскостопість, як про жахливий сон, щоб дитина бігла по життєвій стежині цілком здоровими ногами та посміхалася так само променисто, як і у півроку на руках у матусі ...

Ваш коментар
 • Зоряна 10 Квітня 2019
  Відгук корисний?

  Доброго вечора!Скажіть будь ласка,а якщо дитині 10років чи можливо ще виправити плоскостопість!

 • Зоряна 10 Квітня 2019
  Відгук корисний?

  Доброго вечора! Скажіть будь ласка,а якщо дитині 10років,чи можливо ще виправити плоскостопість? Дякую

Ваш коментар буде опублікований після модерації адміністратором
Показати
Знайдено 5 
Видалити список?
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно