+38 (067) 557-67-03
+38 (067) 557-67-03
+38 (067) 557-67-03
+38 (067) 557-67-03
Кошик Товарів:     0 На суму:   0
Пошук по сайту, наприклад, ортопедичні капці

Все про ортопедичні бандажі

Ортопедичні бандажі - це вироби, призначені для підтримки кісток, зв'язок, суглобів та/або м'язів, ефективні в різних станах і при різних захворюваннях. Бандажі допомагають жінкам під час і після вагітності, хворим після операцій або травм, забитих місць хребта або кінцівок. Список призначень бандажів величезний, але умовно їх можна поділити на такі види:

 • Бандажі для вагітних і жінок, що народили
 • Протигрижові бандажі
 • Бандажі, що підтримують внутрішні органи
 • Післяопераційні бандажі
 • Бандажі для шийного відділу
 • Бандажі для грудного, поперекового відділів
 • Бандажі для підтримки травмованих рук і ніг

  Бандажі для вагітних і жінок, що недавно народили

  Як вибирати бандажі Розроблено три види бандажів - дородові, післяпологові і універсальні. Дородові можуть призначати на ранніх термінах вагітності для запобігання опущення плода, зменшення поперекових болів, підтримки м'язів очеревини в тонусі.

  Післяпологові бандажі допомагають позбавитися від болю в попереку, привести в тонус шкіру та м'язи на животі.

  Конструкція універсальних бандажів припускає, що їх можна носити до пологів і після них, а призначення у них таке ж, як у описаних вище бандажів.

  Протигрижові бандажі

  Вони призначаються при пупкових і пахових грижах, допомагають при схильності до появи грижі і вже після виявлення захворювання.

  Ефект забезпечується тим, що бандажі створюють тиск в області грижі, підтримують зв'язки і м'язи в паху або на животі в стабільному стані. Протигрижові бандажі можуть бути одно- і двосторонніми, з жорсткими і м'якими поясами, з Пелота (пристосування, що закриває кільце грижі) і без них.

  Бандажі для підтримки внутрішніх органів

  Ці пристосування можуть бути різних конструкцій і призначатися при опущенні внутрішніх органів, викликаному зниженням ваги, фізичними навантаженнями, або яка проявилася після пологів або операцій.

  Ефективні бандажі завдяки тому, що вони помірно здавлюють порожнину малого тазу і очеревину, виконують функцію м'язового каркаса.

  Післяопераційні бандажі

  Бандажі призначаються після операцій на органах черевної порожнини, в т.ч. після кесаревого розтину, на серці, органах дихання.

  Носіння спеціального пояса дозволяє зменшити навантаження на післяопераційні шви, що дуже важливо під час реабілітації, коли збільшується ймовірність розбіжності швів, появи набряків, гриж і гематом.

  Бандажі для шийного відділу

  Види бандажів для шиї Бандажі для шиї призначаються при травмах шийного відділу хребта, при захворюваннях щитовидної залози. Ці вироби фіксують шийні хребці, допомагають відновити рухову функцію шиї, сприяють зменшенню болів, поліпшення кровообігу в судинах голови та шиї, зняттю навантаження з шийних м'язів, зв'язок і хребців.

  Бандажі для грудного, поперекового, попереково-крижового відділів

  Грудні бандажі ефективні при сутулості, асиметрії плечей і лопаток, викривленні хребта в грудному відділі.

  Поперекові, попереково-крижові бандажі перерозподіляють навантаження з хребта на таз, запобігають зміщення хребців, зменшують навантаження на диски між хребцями, розвантажують м'язи спини. Їх можуть призначати при невриті, травмах, міжхребцевих грижах, радикуліті, спондилоартрозі.

  Бандажі для рук і ніг

  Вибираємо бандаж для руки Бандажі для рук розробляються для лучезапястного, ліктьового, плечового суглобів. Їх можуть призначати при запаленнях суглобів, після травм (переломи, удари, вивихи), в т.ч. спортивних, при паралічах і порізах, після операцій на верхніх кінцівках.

  Бандажі для ніг призначаються за тими ж свідченнями, використовуються для фіксації гомілковостопних або колінних суглобів.

  Окремо випускаються бандажі для великого пальця стопи. Вони призначаються при бурситі, вальгусной деформації пальця, поперечній плоскостопості.

  При виборі бандажа варто керуватися призначенням профільного лікаря, звертати увагу на матеріал, з якого він виготовлений, на наявність сертифікату у його виробника, на відгуки про ефективність від покупців. Які є бандажі для ніг

  У каталозі інтернет-магазину GoodFoot представлений великий асортимент бандажів різних видів від перевірених виробників. Завдяки нашим пропозиціям і грамотним консультаціям зробити правильний вибір буде нескладно.

 

 

Ваш коментар
Показати
Знайдено 5 
Видалити список?
Для того, що б додати товар в список бажань, що Вам потрібно